KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14676007
nr 1467 6007
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, "Rummet". Signerad, numrerad 38/100. Giclee fine art. Bildmått: 30x43 cm, bladets mått: 30x43 cm, oramat löst blad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:54:57
Anette Claesson
Läs mer om Anette Claesson